LuxCase sklep z ekskluzywnymi etui na telefon z skór naturalnych

Marka LuxCase dzięki swoim produktom pragnie podzielić się swoją pasją do mody i dóbr luksusowych za pośrednictwem akcesoriów codziennego użytku. Wraz z rozwojem smartfonów oraz zaangażowanej społeczności modowej zdaliśmy sobie sprawę z luki na rynku etui na telefony, które mają pełnić funkcję ochrony jak i stylowego dodatku. Miejsce, w którym moda i funkcja mogłyby współistnieć. Dzięki tej wiedzy odważyliśmy się podnieść poprzeczkę wykonania codziennych akcesoriów tworząc modne, wysokiej jakości etui na telefony. Trzy filary, które wciąż napędzają naszą markę od samego początku: ekspresja, jakość i kunszt.

Nasze produkty są w 100% ręcznie wykonywane. W procesie tworzenia uczestniczy wykwalifikowany zespół, który tworzy różnego rodzaju wzory ze skóry, która jest obrabiana i pozyskiwana z Włoch, Francji, Niemiec lub Hiszpanii (w zależności od skóry).

Każdy kawałek skóry jest dokładnie sprawdzany przed wejściem do produkcji, aby upewnić się, że spełnia nasze wysokie standardy. Aby osiągnąć żywe kolory naszych skórzanych wyrobów, LuxCase stosuje dwustopniowy proces farbowania - taki, który istnieje już od setek lat - jednocześnie łącząc go z bardziej nowoczesnym procesem malowania. Daje to naszym etui jednolite wykończenie i zapewnia ten sam wspaniały odcień na całej teksturze.

Po zatwierdzeniu kawałek skóry zostaje przekazany jednemu z naszych wykwalifikowanych pracowników, który rozpoczyna drugi etap produkcji, stosując połączenie tradycyjnych i nowoczesnych technik. Po zakończeniu etapu wytwarzania jest on ponownie dokładnie sprawdzany i pakowany do naszych luksusowych opakowań.

Luxcase.pl - o nas

Pielęgnacja skóry

Należy pamiętać, że słoje i niewielkie różnice kolorystyczne są cechami prawdziwej skóry i są unikalne dla każdego akcesorium. Różne skóry będą różnie reagować na barwniki i zużycie, a akcesoria mogą z czasem zmieniać wygląd.

Zaleca się ostrożność, ponieważ kontakt z lakierem, perfumami lub innymi substancjami zawierającymi alkohol może spowodować uszkodzenie. Trzymanie akcesorium z dala od bezpośredniego światła słonecznego, ciepła, wilgoci i wody przedłuży jego żywotność. Narażenie na działanie makijażu, olejków, barwników i ciemnego jeansu może zabrudzić skórę i być trudne do usunięcia. Chroń swoją skórę przed wodą, ponieważ może to spowodować zabrudzenie przedmiotu. Jeśli produkt zmoknie, po prostu nasącz go niestrzępiącą się chłonną tkaniną o jasnym kolorze.

Aby zachować najlepszy wygląd przez dłuższy czas, zalecamy unikanie narażenia na ekstremalne temperatury, powierzchnie ścierne, wilgoć i warunki na bazie oleju.

W razie potrzeby zalecamy przetarcie produktu suchą niestrzępiącą się szmatką.

LUXCASE - logo

Znajdź nas również na:

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności