Etui skórzane Xiaomi Poco X3

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Ci luksusowe skórzane etui Xiaomi Poco X3. Jeśli poszukujesz niezawodnej ochrony dla Twojego telefonu, a przy tym nie chcesz rezygnować z elegancji i stylu, to trafiłeś w idealne miejsce! 

Bogata i różnorodna oferta produktów dostępnych w naszym sklepie LuxCase sprawia, że z pewnością znajdziesz model idealny dla Ciebie. Etui skórzane Xiaomi Poco X3 występuje w kilku modelach różniących się miedzy sobą wykończeniem. Możemy zaproponować Ci wykończenie takie jak: skóra crocodile, skóra iguana, skóra lizard, skóra pik, skóra python, skóra exotic. Dodatkowo niektóre modele posiadają zdobienie, którym jest złota czaszka. To z pewnością przykuje wzrok wszystkich wokół! Żeby było jeszcze ciekawiej, to od Ciebie zależy, w jakim kolorze będzie blaszka, na której umieszczone jest nasze logo. Możesz wybrać srebrny kolor lub złoty. Dzięki temu etui może pasować do innych akcesoriów, które posiadasz już w swojej garderobie. 

Skórzana obudowa Xiaomi Poco X3 to produkt, który zadba o bezpieczeństwo Twojego smartfona i zminimalizuje ryzyko uszkodzeń w wyniku upadku lub uderzenia. Wyjątkowo mocne i wytrzymałe surowce, które wykorzystano podczas produkcji skórzanego etui Xiaomi Poco X3 pochłaniają wstrząsy i dzięki temu upadek nawet ze znacznej wysokości nie powinien zniszczyć Twojego urządzenia. Specjalnie zaprojektowana ramka otaczająca cały przód telefonu działa ochronnie na delikatny ekran, który najczęściej ulega zniszczeniom lub zarysowaniom. 

Skórzany case Xiaomi Poco X3 jest w całości przygotowywany ręcznie przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Zależy nam na tym, żeby etui skórzane Xiaomi Poco X3, które możesz kupić w naszym sklepie internetowym luxcase.pl, było produktem bez wad. Dlatego na każdym etapie produkcji dołożono wszelkich starań, żeby zlikwidować ewentualne niedociągnięcia. 

Etui skórzane Xiaomi Poco X3 jest wykonane z naturalnej skóry pozyskiwanej z najlepszych garbarni na świecie. Każda skórzana obudowa Xiaomi Poco X3 jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ naturalna skóra cechuje się delikatnymi różnicami w odcieniu i to sprawia, że nie znajdziesz dwóch identycznych kawałków naturalnej skóry na całym świecie. Podczas barwienia skóry naturalnej wykorzystuje się sprawdzone przez lata technik farbowania, które połączono z nowoczesnymi metodami malowania.

Oprócz efektów wizualnych, które są widoczne na pierwszy rzut oka, skórzany case Xiaomi Poco X3 ma bardzo praktyczne atrybuty. Zdając sobie sprawę ze wzrostu ilości użytkowników korzystających z dobrodziejstw ładowarek bezprzewodowych, zadbaliśmy, aby nasze etui skórzane Xiaomi Poco X3 było w pełni kompatybilne z ładowaniem indukcyjnym. Dzięki temu drobnemu na pierwszy rzut oka udogodnieniu możesz zaoszczędzić sporo czasu, który musiałbyś zmarnować na każdorazowe wyciąganie telefonu z etui.

Jesteśmy przekonani, że gdy kupisz etui skórzane Xiaomi, będziesz zachwycony!

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności