Etui skórzane Samsung Galaxy S21 PLUS

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Przedstawiamy luksusowe i eleganckie etui skórzane Samsung Galaxy S21 PLUS. Jeśli jesteś fanem designerskich przedmiotów, które oprócz praktycznych cech posiadają w sobie, chociaż odrobinę stylu, to jesteś w dobrym miejscu! W naszym sklepie internetowym luxcase.pl możemy zaproponować Ci bardzo interesujące modele, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. 

Nasi Klienci mogą wybierać między skórzanymi etui Samsung Galaxy S21 PLUS o różnorakim wykończeniu. Między innymi posiadamy wykończenia takie jak: skóra crocodile, skóra exotic, skóra iguana, skóra lizard, skóra pik, skóra python oraz trzy wykończenia ze zdobieniem ze złotą czaszką. Te ostatnie są opcją dla odważnych, ponieważ zdecydowanie przyciągają wzrok otoczenia! Oprócz możliwości wyboru wykończeń możesz też w niektórych modelach wybrać rodzaj skóry, na przykład czy skóra ma być matowa, czy lakierowana. W każdym modelu natomiast możesz wybrać kolor naszego logo — w zależności od Twoich osobistych preferencji, może to być srebro lub złoty.

Tworząc skórzany case Samsung Galaxy S21 PLUS skupiono się na tym, aby jak najlepiej ochronić Twój telefon, nie tracąc przy tym nic z designu, który wyróżnia nasze etui spośród wielu innych na rynku. Postawiliśmy na zawijany zderzak z TPU i twardą, gumową oprawę, która zabezpiecza najdelikatniejszą część Twojego telefonu, czyli jego ekran. To sprawiło, że skórzane etui Samsung Galaxy S21 PLUS chroni Twoje urządzenie przed uszkodzeniem w wyniku upadku z wysokości. Podobnym sposobem ochroniliśmy obiektyw aparatu fotograficznego w Twoim telefonie, ponieważ to właśnie dzięki niemu możesz w każdej chwili uwiecznić swoje szczęśliwe momenty. Nie chcielibyśmy, żeby porysowany obiektyw zniszczył Twoje pamiątkowe zdjęcia! 

Skórzana obudowa Samsung Galaxy S21 PLUS posiada elementy naturalnej skóry premium. Zadbano o to, aby naturalna skóra, której użyto do produkcji, była jak najlepszej jakości. Nasi współpracownicy dokładnie sprawdzają każdy fragment, żeby nie przeoczyć żadnych wad. W celu użyskania jednolitych i wytrzymałych kolorów łączymy dwa sposoby farbowania — wieloletnie, sprawdzone techniki oraz nowoczesne metody malowania. To sprawia, że uzyskane barwy są wyjątkowo trwałe, a co za tym idzie, przedłużają również świetny wygląd Twojego etui. 

Etui skórzane Samsung jest kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi. To było dla nas bardzo ważne, ponieważ zaobserwowaliśmy, że coraz więcej użytkowników telefonów komórkowych, korzysta z możliwości ładowania indukcyjnego. Aby nie marnować czasu naszych Klientów, zadbaliśmy o to, żeby nie musieli zdejmować naszego skórzanego etui Samsung Galaxy S21 PLUS z telefonu. 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego na każdym etapie tworzenia etui,  wykwalifikowani pracownicy czuwają nad jakością wykonania. Zależy nam, aby skórzany case Samsung Galaxy S21 PLUS służył Ci przez lata, a przy tym przedłużył trwałość Twojego smartfonu. Bezpieczeństwo i luksus to słowa, które wiele dla nas znaczą i zdecydowanie nie chcemy ich używać bez podparcia konkretnymi działaniami. 

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności