Etui skórzane z kolekcji Pattern

Pokazano 1-24 z 101 pozycji

Nasze etui skórzane z kolekcji Pattern to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą się wyróżnić! Wyglądają wspaniale, świetnie spełniają swoją funkcję. Z LuxCase nie musisz rezygnować z designu na rzecz funkcjonalności. Zadbaliśmy o to, byś miał to wszystko! Sprawdź, jakie etui skórzane Xiaomi (i innych marek!) możemy Ci zaoferować. Zobacz, na co zwracamy uwagę w LuxCase!

Etui skórzane - ponadczasowe rozwiązanie

I dodatkowo trwałe, eleganckie, ekologiczne. Etui skórzane Apple po prostu musi dobrze wyglądać, ale to nie oznacza, że trzeba rezygnować z innych funkcji. Nasze etui skórzane z kolekcji Pattern zadbają o Twój telefon, a Ty nie musisz rezygnować z tego, by przedmioty, którymi się otaczasz, cieszyły również Twoje oczy. Zadbaliśmy o to!

Dlaczego skóra naturalna? Już wyjaśniamy! Jest to najtrwalsze rozwiązanie, a przy okazji - ekologiczne. W LuxCase średnio lubimy się z plastikiem. Za to skóra naturalna z naszą pomocą zadziała tak, że etui skórzane ochroni Twój telefon przed wstrząsami, zarysowaniami, upadkiem. Wiemy, jak z nią pracować, by była funkcjonalna!

Ładowanie bezprzewodowe - z nami to możliwe

Świat bardzo dynamicznie się rozwija. Wiemy o tym i staramy się być zawsze na bieżąco! Przykładem takiego działania jest fakt, że nasze etui skórzane Samsung (i nie tylko!) są kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi. Wiemy, że nie wszyscy producenci zdążyli to u siebie wprowadzić, dlatego w przypadku niektórych etui, zanim naładujesz telefon, musisz ściągnąć case. U nas to niepotrzebne. Ładuj śmiało!

Chronimy Twój aparat

Zapytasz: w jaki sposób? Już wyjaśniamy! W LuxCase nasze etui skórzane Huawei, Apple, Samsung czy etui skórzane Xiaomi mają podniesione krawędzie. Dzięki temu obiektywy będą zawsze bezpieczne i niestraszna im żadna, chropowata powierzchnia! Cieszymy się, że możemy dostarczać naszym klientom rozwiązania, dzięki którym ci nie muszą martwić się o ich sprzęt. A jak wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, aparat jest szczególnie istotny. Robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, zatrzymujemy istotne dla nas chwile. Dlatego - bezpieczeństwo przede wszystkim!

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności