Etui Skórzane Samsung Galaxy S9 Plus

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Jeśli poszukujesz perfekcyjnego etui, sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy - etui skórzane Samsung Galaxy S9 Plus! Chcesz wiedzieć, dlaczego jest takie wyjątkowe? Przede wszystkim wyróżnia je niesamowita jakość wykonania i co możemy powiedzieć - doskonały wygląd! Jeśli jesteś człowiekiem, który lubi elegancję i zdaje sobie sprawę, że etui na telefon pełni równie istotną rolę co porządne buty czy torebka, mamy coś specjalnie dla Ciebie! 

Skórzane etui Samsung Galaxy S9 Plus, które posiadamy w swojej ofercie wyróżnia przede wszystkim jakość wykonania, ale również funkcjonalność. U nas wszystko spotyka się razem! Chcieliśmy stworzyć luksusowe etui skórzane, które miałoby w sobie wszystkie pożądane cechy. Pięknie się prezentowało, było praktycznie niezniszczalne, ale również miało kilka funkcjonalności. I nie mówimy tu tylko o tych oczywistych, jak ochrona Twojego telefonu! 

To, o co zadbaliśmy w pierwszej kolejności to najwyższej jakości skóra naturalna. Dostępnych jest kilka wzorów. Możesz wybrać spośród kolekcji: Python, Iguana, Exotic, Crocodile, Lizard, a także Pattern, jeśli nie przemawiają do Ciebie zwierzęce motywy. Mamy coś naprawdę dla każdego! Coś jeszcze? Tak! Możesz wybrać również kolor skóry - a także kolor naszego logo, które zostanie umieszczone na etui. 

Nasze etui skórzane Samsung wyróżnia coś jeszcze - są w pełni kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi, co nie jest wcale takie oczywiste! Sami wiemy, jakie to nieprzyjemne, gdy za każdym razem, kiedy chcesz naładować telefon, musisz wyjmować go z opakowania. Zadbaliśmy, abyś już nie musiał tego robić! 

Skórzane etui Samsung Galaxy S9 Plus to gwarancja Twojego zadowolenia. Ochroni telefon przed upadkiem nawet z ośmiu stóp wysokości. Dodatkowo zabezpieczyliśmy też Twój aparat - wyższe krawędzie sprawią, że już nie musisz się o nic martwić! Rób zdjęć do woli - i będziesz mógł jeszcze przez długi czas. 

Już dziś wybierz nasze etui skórzane Samsung Galaxy S9 Plus. Jeśli masz jakieś wątpliwości - pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. 

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności