Etui skórzane z kolekcji Crocodile

Pokazano 1-24 z 101 pozycji

Jeśli szukasz ciekawego, eleganckiego rozwiązania, to etui skórzane z kolekcji Crocodile może być strzałem w dziesiątkę! W LuxCase znajdziesz etui skórzane dla różnych marek telefonów. Nie musisz się więc martwić, czy wybrane przez Ciebie rozwiązanie będzie dostępne!

Pozwól, że opowiemy Ci co nieco o naszych produktach. Zaczynamy!

Etui skórzane Apple - zadbaj o swój sprzęt!

LuxCase wyróżnia elegancja połączona z funkcjonalnością. Nasze etui skórzane z kolekcji Crocodile wygląda doskonale, ale jeszcze lepiej chroni Twój telefon. Zadbaliśmy o wysunięte krawędzie, które troszczą się o Twój aparat. Zadbaliśmy o unikalny design, który wyróżnia się na tle innych.

Zadbaliśmy o smukły profil - nie tylko etui skórzane Apple, ale też etui skórzane Samsung i inne wyglądają doskonale i nie dodają telefonom dodatkowych pięciu centymetrów!

Skóra naturalna i ręczna robota

Nasze etui skórzane Huawei (tak samo, jak inne!) wykonane są ze skóry naturalnej. Sprowadzamy ją z Włoch, Francji, Hiszpanii lub Niemiec - zależy to od rodzaju. Co więcej, nasze pokrowce wykonane są w 100% ręcznie. Każdy kawałek skóry jest dokładnie sprawdzany, zanim trafi do produkcji. Każde etui jest malowane (korzystamy ze sposobu dwuetapowego) i przygotowywane na wszelkie wstrząsy czy uderzenia.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Etui skórzane Xiaomi, jak inne dostępne w naszej ofercie zapewnią Twojemu telefonowi 100% bezpieczeństwa! Chronią przed upadkami z niemalże 2,5 metra, dobrze wyglądają i nie niszczą się. To eleganckie, ponadczasowe rozwiązanie, które świetnie spełni swoją funkcję. Co więcej - stajemy naprzeciw nowym technologiom i zadbaliśmy o to, aby nasze etui skórzane były kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi. Ładowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Możesz z tego korzystać bez potrzeby ściągania case’a.

Kolekcja Crocodile to ponadczasowe, minimalistyczne rozwiązanie. Jeśli chcesz, by Twój telefon wyglądał elegancko, a przy tym był bezpieczny - wiesz co robić! Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą - wiemy, że możemy Cię pozytywnie zaskoczyć!

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności