Etui skórzane Samsung Galaxy S21 FE

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Jeśli celem Twoich poszukiwań jest skórzane etui Samsung Galaxy S21 FE, to dotarłeś właśnie do kresu swoich wędrówek! Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprezentować Ci etui skórzane Samsung Galaxy S21 FE dostępne w naszym sklepie internetowym  luxcase.pl. 

W naszej ofercie posiadamy modele skórzane etui Samsung Galaxy S21 FE, które różnią się między sobą wykończeniem. Zachęcamy Cię do szczegółowego zapoznania się z każdym produktem, ponieważ każde wykończenie ma w sobie to „coś”! Wykończenia, które obecnie oferujemy, to: skóra exotic, skóra iguana, skóra python, skóra crocodile, skóra lizard oraz skóra pik. Ponadto trzy modele zostały ozdobione wzorem złotej czaszki. Lubisz takie odważne dodatki? Na pewno ta czaszka przyciągnie wiele spojrzeń! 

Skórzana obudowa Samsung Galaxy S21 FE jest nie tylko piękna, ale również bardzo funkcjonalna. W końcu zależy nam na tym, aby Twój telefon był zabezpieczony przed zniszczeniem. Specjalnie zaprojektowana oprawa z twardego TPU chroni ekran Twojego smartfona przed popękaniem lub zarysowaniami w wyniku ewentualnego upadku z wysokości. Wiemy doskonale, że obecnie telefon komórkowy zastępuje ludziom wiele urządzeń, co sprawia, że zazwyczaj nie rozstajemy się ze swoim smartfonem. Często używamy go zamiast komputera, a jeszcze częściej zamiast aparatu fotograficznego. Dlatego bardzo ważne było dla nas, aby zabezpieczyć  również obiektyw w Twoim aparacie. Zrobiono to w ten sam sposób, jak ochroniono ekran, czyli poprzez wykorzystanie lekko uniesionej ramki wokół obiektywu. Pomimo tak praktycznych funkcji etui skórzane Samsung Galaxy S21 FE jest ciągle eleganckie i stylowe. 

Skóra wykorzystywana jako jeden z elementów naszych produktów jest sprowadzana z najlepszych garbarni na świecie. Własnoręcznie sprawdzamy materiał, aby mieć pewność, że jest absolutnie bez wad. Skórzany case Samsung Galaxy S21 FE jest zawsze wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, ponieważ nigdy nie znajdziesz dwóch identycznych fragmentów naturalnej skóry. 

Jeśli zastanawiasz się, czy po zakupie skórzanego etui Samsung Galaxy S21 FE przed użyciem ładowarki bezprzewodowej będziesz musiał każdorazowo wyjmować swój telefon z obudowy, to spieszymy z uspokojeniem! Nasze etui skórzane Samsung jest w pełni kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi i nie ma najmniejszej potrzeby, aby wyciągać z niego telefon przed ładowaniem. 

Każdy zakupiony u nas skórzany case Samsung Galaxy S21 FE jest pakowany własnoręcznie przez wykwalifikowanych pracowników, w eleganckie pudełko. To wszystko ma na celu sprawienie Ci przyjemności podczas rozpakowywania paczki! Każdy z naszych Klientów zasługuje na rozpieszczenie, a my chcemy brać w tym udział. 

Przyjemne w dotyku, dostarczające niezwykłe doznania wzrokowe oraz wyjątkowa wytrzymałość i odporność, to zdecydowanie cechy, którymi można opisać nasze skórzane etui Samsung Galaxy S21 FE. Jesteśmy pewni, że produkty, które oferujemy w naszym sklepie internetowym LuxCase są najwyższej jakości i godne polecenia znajomym — wkrótce sam się o tym przekonasz i jesteśmy przekonani, że nie będziesz zawiedziony!

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności