Etui skórzane samsung galaxy s20

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Jeśli tak jak my, uwielbiasz ponadczasową elegancję, etui skórzane Samsung Galaxy S20 jest dokładnie tym, czego szukasz. Dzięki nam, firmie Lux Case nie musisz już wybierać między funkcjonalnością a modą - gwarantujemy, że otrzymasz jedno i drugie. I coś jeszcze!

Nasze skórzane etui Samsung Galaxy S20 doskonale wyglądają. Dlaczego? Jaki jest ich sekret? Przede wszystkim to, że wykonane są ręcznie z najwyższej jakości skóry naturalnej (którą sprowadzamy z innych krajów), a co więcej,  są w pełni kompatybilne z bezprzewodowymi ładowarkami. Wiemy, że to nie jest coś oczywistego! Co jeszcze? Dzięki wyższym krawędziom chronią Twój aparat. Nie będziesz więc martwić się już żadnymi rysami! 

Co możemy dodać?  Nasze etui świetnie chronią przed upadkami. Nieprzewidziane sytuacje więc zostają daleko poza sferą Twoich zmartwień! Nieskromnie przyznamy, że jesteśmy dumni, mogąc dostarczać naszym klientom takie produkty. Codziennie staramy się, aby być jeszcze lepsi. Rozwój to nasza pasja! Nasze etui skórzane Samsung to gwarancja Twojego zadowolenia - pięknie wyglądają, a także dodają tego czegoś różnym stylizacjom. 

Możesz wybrać spośród następujących kolekcji - Exotic, Pattern, Lizard, Lguana, Python i Crocodile. Jak widzisz - wiemy, co w modzie piszczy. Co więcej, możesz wybrać również kolor skóry, to, czy będzie matowa, czy lakierowana, a także kolor logo. Jeśli wolisz, aby nie było zbyt widoczne - wiesz, co robić! 

Nasze luksusowe etui skórzane są odporne na różnego rodzaju otarcia, dlatego bez obaw możesz nosić je w torebce czy tylnej kieszeni spodni. Nie musisz się martwić, że po stosunkowo krótkim czasie nie będą wyglądać jak nowe. Możesz nam wierzyć - zadbaliśmy  to, aby nasze etui skórzane Samsung Galaxy S20 towarzyszyły Ci tak długo, jak to tylko możliwe. Może wkrótce spodoba Ci się inny case w naszym sklepie?  

Już dziś sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Z naszą pomocą dodasz swojemu urządzeniu elegancji! Co musisz zrobić? Już dziś wybierz skórzane etui Samsung Galaxy S20. Uwaga -  nie zapomnij zajrzeć do pozostałych kategorii naszej strony. 

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności