Etui skórzane z kolekcji Lizard

Pokazano 1-24 z 101 pozycji

Mamy dla Ciebie coś ekstra - etui skórzane z kolekcji Lizard! Jeśli egzotyczne zwierzęta Cię fascynują, sam jesteś odrobinę szalony i tajemniczy - to będzie strzał w dziesiątkę! Każde etui skórzane jest unikalne - nie ma dwóch takich samych, ponieważ wykonujemy je ze skóry naturalnej. Barwimy je tak, by nie traciły koloru (korzystamy z metody dwuetapowej), a przy tym szyjemy je ręcznie. Dzięki temu masz pewność, że są doskonałej jakości.

Chcesz dowiedzieć się o nich - o skórzanych etui  - i naszej firmie, LuxCase, nieco więcej? Zapraszamy do czytania!

Co wyróżnia nasze etui?

Jak wiesz, w XXI wieku wiele przekazujemy obrazem. Można powiedzieć, że jest to nasz główny sposób komunikacji. Nagrywamy filmy, robimy zdjęcia, postujemy w social mediach. Do tego wszystkiego niezbędny jest sprawny aparat. W LuxCase wiemy, że każde etui skórzane Apple powinno zadbać nie tylko o obudowę i ekran - aparat też potrzebuje ochrony! Dlatego etui LuxCase mają wysokie krawędzie, dzięki czemu Twoim obiektywom nic się nie stanie. Brzmi dobrze? Wiemy, że tak! Etui skórzane Samsung będzie i funkcjonalne, i bardzo eleganckie!

Ręczna robota - etui skórzane Huawei

Wierzymy, że to praca ludzkich rąk może zaprowadzić nas najdalej! Chętnie korzystamy z technologii, ale szyć wolimy ręcznie. Dlatego nasze etui skórzane Xiaomi czy etui skórzane Huawei składają nasi profesjonaliści. Proszę wierzyć nam na słowo - to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie! Praca ze skórą naturalną to rzemiosło, o które należy dbać. Nie wszyscy wiedzą, jak się z nią odpowiednio obchodzić. Szanujemy każdy kawałek skóry, który do nas przyjdzie. Nie marnujemy materiałów!

Funkcjonalność i elegancja

Mówiliśmy już o tym, że nasze etui skórzane mają wyższe krawędzie. Wiesz, że są solidnie wykonane. Wiesz, że skóra jest najwyższej jakości. Ale to nie wszystko! Zadbaliśmy o to, aby wszystkie modele - nie tylko etui skórzane z kolekcji Lizard - były kompatybilne z bezprzewodowymi ładowarkami. Kochamy nowoczesne rozwiązania, dlatego nie mogliśmy pozwolić sobie na to, by nasze etui utrudniały korzystanie z nich.

Ładuj bezprzewodowo bez potrzeby ściągania etui!

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności