Etui skórzane na Apple IPhone 12 pro max

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Nowy telefon potrzebuje, aby odpowiednio o niego zadbać, dlatego w tym celu zdecyduj się na zakup odpowiedniego pokrowca - sprawdź, jakie skórzane etui iPhone 12 pro max przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.

Wiemy, że nie szukasz kolejnego etui, które po miesiącu nie będzie nadawać się do użytku. Wiemy, że zależy Ci na nienagannym wyglądzie i wysokiej funkcjonalności. Skąd? Bo sami byliśmy w tym miejscu - sfrustrowani, bo kolejny pokrowiec nie spełnił naszych oczekiwań! Mamy dla Ciebie jednak wspaniałą wiadomość. Nasze etui skórzane na iPhone 12 pro max z pewnością zaskoczą Cię wieloma rzeczami. Sprawdź, jakimi!

Etui na Apple iPhone 12 PRO MAX wykonane z wysokiej jakości skóry

Przede wszystkim komfort użytkowania. Nasze etui Lux Case nie zwiększają znacząco gabarytów telefonu - wiemy, że to również jest ważne! Co więcej, doskonale chronią przed wstrząsami, upadkiem z wysokości aż do 2,5 metra. Co więcej, odpowiednio zabezpieczyliśmy aparat Twojego telefonu - nie musisz się już martwić, że mimo etui coś może mu się stać. Co więcej, skóra naturalna, wbrew pozorom to całkowicie ekologiczne rozwiązanie - nie musisz się obawiać o środowisko. I teraz nasza ulubiona funkcjonalność - nasze etui skórzane Apple iPhone 12 pro max jest w pełni kompatybilne z bezprzewodowymi ładowarkami. Nie musisz już więc ściągać pokrowca, aby naładować swój telefon! Zobacz, jaki rodzaj skóry naturalnej możesz wybrać - już dziś zdecyduj się na zakup i ciesz się eleganckim wyglądem i wysoką funkcjonalnością!

Masz jakieś wątpliwości? Z ogromną przyjemnością pomożemy Ci rozwiać je wszystkie! 

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności